banner sklep
Aksel Grupa kompleksowo zaopatruje firmy w elementy automatyki dowolnych zagranicznych producentów.
Aksel Grupa oferuje szeroki asortyment usług projektowych, produkcyjnych i prototypingowych.
Aksel Grupa podejmuje współpracę w zakresie typowych i nietypowych zamówień produkcyjnych.
Aksel-Grupa jest Liderem wśród importerów automatyki.

O firmie

Jesteśmy firmą, która zajmuje się importem części zamiennych oraz całych urządzeń z Europy Zachodniej, Dalekiego Wschodu oraz innych obszarów świata. Nasza działalność obejmuje zakres elementów: automatyka, podzespoły elektroniczne, podzespoły elektryczne elementy serwisowe i produkcyjne, sprzęt laboratoryjny i inne elementy przemysłowe. Ponad tysiąc czterystu dostawców zagranicznych renomowanych firm współpracuje z naszą firmą, co czyni naszą ofertę bardzo szeroką i bogatą. Do często sprowadzanych towarów należą: wszelkiego rodzaju kable, złącza, przełączniki, bezpieczniki, układy scalone, kondensatory, rezystory, silniki, enkodery, siłowniki, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, czujniki optyczne, urządzenia pomiarowe i szereg innych, których nie sposób wymienić w krótkiej ofercie.
Eksportujemy wyroby produkowane przez polskich producentów takie jak: kryształy , witraże, odlewy żeliwne i aluminiowe, wyroby z tworzyw sztucznych i metalu.

Firma nasza działa od 1983 roku, dlatego posiada duże doświadczenie i szerokie kontakty w dziedzinie importu i eksportu oraz zaopatrzenia zakładów przemysłowych w różne elementy nowoczesnego przemysłu. Obecnie współpracujemy z wieloma klientami na terenie całego kraju i Europy. Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Pruszkowie koło Warszawy a filia firmy znajduje się w Berlinie. Dzięki temu możemy uzyskać niższe ceny i szybsze dostawy co podnosi konkurencyjną jakość naszej usługi.

Elementem wyróżniającym nas spośród innych firm działających w tej dziedzinie są wypracowane formy transportu charakteryzujące się krótkimi terminami dostaw.

W momencie wystąpienia zapotrzebowania na konkretny element, klient, wysyła do naszej firmy zapytanie ofertowe (fax, e-mail lub telefonicznie), następnie otrzymuje od nas w ciągu krótkiego czasu ofertę. W celu realizacji transakcji nasi kooperanci przysyłają zamówienie pisemne.

Nasza firma oferuje dogodne formy i terminy płatności.

Aksel Grupa jest wyłącznym przestawicielem:

Heitronics

Systemy i rozwiązania, Pomiar temperatury od -100 ° C do 3000 ° C, Termometry promieniowania, Pirometry do metali, Wysokiej jakości pirometry, Termografia, TRT przenieść Rad.-Therm. i kalibracja wyświetlaczy i narzędzi analitycznych

DIETZ Sensortechnik

Szczelinowe czujniki optyczne, kurtyny optyczne, czujniki indukcyjne pierścieniowe, czujniki pojemnościowe, czujniki ultradźwiękowe, kable optyczne, bariery świetlne, przełączniki magnetyczne.

GreenPack

oferuje poręczne systemy baterii do różnego rodzaju urządzeń i pojazdów elektrycznych oraz systemy ładowania i przechowywania energii elektrycznej.
Firma zajmuje się również projektowaniem i budową urządzeń i pojazdów elektrycznych najnowszej generacji dla każdej grupy odbiorców.

Blankenhorn GmbH

jest specjalistą w zakresie bezpieczeństwa i precyzji! Grupa Blankenhorn to kompetentny partner w dziedzinie pomiarów, na którym można polegać!

STUDENCKA PROMOCJA 2015 - SPRAWDŹ!

Werner Hahm GmbH & Co.KG

wysokiej jakości materiały izolacyjne:

  • Linki
  • osłony plecione
  • przewody
  • osłony kablowe
  • osłony z ekranowaniem RF

wytrzymujące temperatury od -70 ° C do + 1100 ° C

Thames Side Sensors Ltd

to światowy lider w technologii tensometrycznej. Oferowany asortyment łączy wysoką wydajność z innowacyjnością oraz solidnością i przyjaznymi użytkownikowi urządzeniami.

Gefran

czujniki ciśnienia, temperatury i inne, automatyka, elektryka

Gneuβ

nowoczesne wytłaczarki planetarne, rotacyjne i hydrauliczne filtry do ciekłych tworzyw sztucznych oraz czujniki ciśnienia i temperatury najwyższej światowej jakości.

GRÄFF

typowe i nietypowe czujniki temperatury i ciśnienia, dotykowe, opaskowe i bagnetowe oraz systemy kontroli, grzałki kołnierzowe, i bagnetowe.

WITTE

nowoczesne pompy do ciekłego tworzywa sztucznego w celu zwiększenia i stabilizacji procesu tłoczenia tworzywa o bardzo różnych i indywidualnych potrzeb przepływu, pompy są stosowane również w przemyśle spożywczym np. przepompowywanie gumy do żucia.

Klaschka

systemy automatyki przemysłowej i robotyki, wyłączniki, przekaźniki, sterowania urządzeń i systemów na bardzo wysokim światowym poziomie.

RACO

nowoczesne niezawodne precyzyjne siłowniki elektryczne w pełnym zakresie działania do otwierania małych urządzeń, zaworów, drzwi, wielkich zapór wodnych oraz sterowania antenami innymi urządzeniami.

EMGR

nowoczesne silniki elektryczne oraz indywidualne rozwiązania napędów, do typowych i nietypowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb produkcyjnych.

TSOUBIS electronic

wysokiej jakości rozwiązania wymiany starych monitorów przemysłowych służących do sterowania maszynami na nowoczesne dotykowe pulpity sterownicze bez większych przeróbek maszyny.

    SUKU

nowoczesne manometry do ciśnienia i temperatury przeznaczone do wszystkich dziedzin przemysłu wykonane z najwyższej jakości stali i z dużą dokładnością pomiaru, dostosowane również do indywidualnych rozwiązań konstrukcyjnych.

VEMER

lider na rynku rozwiązań przemysłowych i domowych systemów pomiarowych zabezpieczeń i zarządzania urządzeniami.

Krekelberg

folia flokowa, flok w różnych rodzajach, kolorach i wymiarach do opakowań ozdobnych.

MAHE

nowoczesne spawarki inwertorowe do użytku domowego i przemysłowego przeznaczone do spawania wszystkich metali z najwyższą jakością wykonania.

:: POBIERZ KATALOG ::